Akcesoria
– więcej możliwości
i praktyczne
rozwiązania


Poznaj pełną ofertę gazowych płyt ceramicznych DYNACOOK i sprawdź, jak wygląda nowy komfort gotowania na gazie.

X4 60 Modern – dopasuj kolor wylotu spalin do Twojego wnętrza

Najnowsza płyta gazowa DYNACOOK X4 60 Modern posiada wylot spalin wbudowany w płytę. Dzięki temu możesz zmienić jej wygląd i dopasować ją jeszcze lepiej do wnętrza kuchni.

Wybierz nakładkę, która pasuje najlepiej. Do dyspozycji jest szampańskie złoto, złoto klasyczne, kolor srebrny lub czerń.

AGD seria Classic
to elegancka forma gazowej płyty ceramicznej z czarnym lub srebrnym wylotem spalin

Klasyczna seria gazowych płyt ceramicznych DYNACOOK to niekwestionowana estetyka i wygoda użytkowania. W ofercie znajdują się czarne oraz srebrne nakładki wylotu spalin, które doskonale wpasowują się w kuchnie w stylu industrialnym, nowoczesnym ale również klasycznym, gdzie czarne sprzęty wtapiają się w przestrzeń.

Gazowe płyty ceramiczne DYNACOOK posiadają w standardzie dopasowaną, czarną nakładkę wylotu spalin wykonaną z aluminium anodowanego na czarno. Istnieje opcja dopasowania estetyki wylotu spalin do wnętrza, dzięki srebrnym nakładkom wykonanym ze stali szczotkowanej.

Camper & Yacht
dodatki, które działają na Twoją korzyść

Poznaj akcesoria dedykowane płytom serii Camper&Yacht. Stylowe, praktyczne i wygodne. Dzięki pokrywie tworzysz dodatkową przestrzeń roboczą, zaś uchwyty pozwalają na unieruchomienie garnków podczas gotowania. Rozwiązania idealne, gdy podczas podróży jachtem warunki zmieniają się, a Ty masz ochotę na gorącą kawę…

Sprawdź ofertę akcesoriów stworzonych dla prawdziwych odkrywców! Poznaj wyjątkową jakość wykonania oraz praktyczne zastosowanie akcesoriów DYNACOOK serii Camper&Yacht.

Czarny czy srebrny?
Dopasuj styl do Twojego podróżnego domu!

Niewielkie wnętrza kamperów i jachtów też wymagają odpowiedniej oprawy! Dopasuj gazową płytę ceramiczną do stylu, który preferujesz. Skorzystaj także z dodatkowych akcesoriów, które sprawią, że gotowanie będzie jeszcze wygodniejsze.

W standardowej ofercie znajdziemy nakładkę z aluminium anodowanego na czarno. Z wyjątkiem płyty X2 mini jest możliwość dokupienia nakładki ze stali nierdzewnej szczotkowanej w kolorze srebrnym INOX. Wybierz opcję dla siebie i dopasuj wygląd płyty do przestrzeni kampera lub jachtu.

Uchwyty garnków

Dopasowane do Twojego modelu kuchenki. Zabezpieczają garnki i naczynia przed przesuwaniem się podczas gotowania.

Wykonane z aluminium anodowanego na czarno są estetycznym i praktycznym dodatkiem do płyt z serii Camper&Yacht. Każda z płyt (X2 mini, X2, X3) posiada dopasowane do niej uchwyty, dzięki którym garnki nie przesuwają się a użytkowanie płyt w trakcie podróży jest bezpieczne.

Idź do sklepu

Pokrywa płyty

Praktyczna osłona Twojej X2 mini C&Y ze szlachetnej stali nierdzewnej oraz anodowanego aluminium. Pozwala zakryć gorącą płytę, a także stanowi wygodny dodatkowy blat roboczy. Można ją zamontować również z uchwytami garnków.

FUNKCJA AUTO OFF Dodatkowa funkcja pokrywy: jeśli zapomnisz wyłączyć płytę, zamknięcie pokrywy zrobi to za Ciebie! Oprócz zakrycia gorącej powierzchni i dodatkowej przestrzeni blatu, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa korzystania z płyty na niewielkiej przestrzeni.

Idź do sklepu
Przegrody meblowe dla Home AGD oraz Camper & Yacht

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa możesz wyposażyć kuchenkę w fabryczną przegrodę meblową ze stali ocynkowanej, która oddzieli płytę od zawartości szafki lub piekarnika, które mogą znajdować się pod płytą.

Idź do sklepu