Poznaj technologię
„gaz pod szkłem”.
Poczuj design i innowację


Idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących gotowanie na gazie i wygodę użytkowania płyty indukcyjnej

To nie kompromis… to świadomy wybór najlepszych rozwiązań. Bo codzienne gotowanie, niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteś powinno być przyjemne nie tylko ze względu na smak! Kierując się właśnie tą zasadą, stworzyliśmy linię gazowych płyt ceramicznych DYNACOOK, które cechuje maksymalna wygoda użytkowania, energooszczędność i wyjątkowy design.

Nasze produkty łączą to, co najlepsze – zalety tradycyjnej płyty gazowej z efektowną formą płyty ceramicznej. Zastosowaliśmy wiele nowatorskich i opatentowanych rozwiązań dla zapewnienia bezpieczeństwa, wydajności, a przede wszystkim zwiększenia komfortu przyrządzania posiłków.

     

Brak otwartego płomienia, czyli „gaz po szkłem”

Palniki ukryte są pod powierzchnią płyty ceramicznej. W wyniku spalania gazu w każdym z nich wytwarzane jest ciepło, które przenika przez szybę ceramiczną wprost do naczynia, w którym gotowane są potrawy.

Uniwersalne zawory, działające na każdy rodzaj gazu

Na ten z sieci miejskiej (ziemny) i z butli (propan–butan lub propan). Dzięki temu płyty DYNACOOK sprawdzą się wszędzie, bez konieczności rezygnacji z komfortu przyrządzania posiłków na gazie niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Wygoda i ergonomia

Na szklanych płytach gazowych DYNACOOK można swobodnie gotować, używając jednocześnie większych garnków niż na płytach konkurencji. Każde pole grzejne może obsługiwać różne wymiary naczyń. W przeciwieństwie do typowych płyt indukcyjnych, DYNACOOK nie wymagają użycia specjalnych garnków.

Akcenty, które zachwycają. Opatentowany i designerski wylot spalin

Wylot spalin w dwóch wariantach wykończenia. Z opatentowanym układem odprowadzania spalin, który pozwala na wygodne zdjęcie osłony wylotu, by uprzątnąć płytę, gdy coś się na nią rozsypie. Dzięki temu płyta nie zniszczy się przy oczyszczaniu, a resztki ziaren i okruszki się nie przypalą.

Intuicyjne i precyzyjne sterowanie

Każde z pól grzewczych posiada swoje indywidualne sterowanie mocą z możliwością natychmiastowego wyłączenia. Ponadto, oferujemy największy na rynku wybór stopni mocy grzania – osiemnaście poziomów pozwala z większą precyzją dostosowywać wysokość temperatury do przyrządzanych dań.

Łatwe czyszczenie dzięki specjalnie opracowanej powłoce

Gładka, ceramiczna powierzchnia szklanych płyt DYNACOOK typu gaz pod szkłem, jest zdecydowanie łatwiejsza w czyszczeniu niż tradycyjna płyta z palnikami. Specjalna powłoka izolacyjna stworzona w nanotechnologii chroni powierzchnię płyty przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Umieszczenie palników pod powierzchnią płyty oraz spalanie gazu w wysokiej temperaturze zapobiegają osadzaniu się tłuszczu i zanieczyszczeń na kuchennych meblach.

Polski produkt potwierdzony wieloma patentami

Efekt intensywnych i wieloletnich badań nad technologią gazowych płyt ceramicznych. Taką płytę – w wersji premium, która zdobywa uznanie w kraju i za granicą, produkujemy tylko my!

       

Energooszczędne efekty

Szklane płyty gazowe DYNACOOK zużywają mniej gazu niż tradycyjne kuchenki gazowe. Umieszczenie palników pod ceramiczną powierzchnią sprawia, że ciepło nie rozchodzi się po pomieszczeniu i ogrzewa naczynie w sposób bardziej efektywny. Wydajność urządzenia podbija obecność darmowych pól grzewczych. Wykorzystują one ciepło generowane przez pozostałe palniki, a to czyni płytę typu gaz pod szkłem DYNACOOK bezkonkurencyjną w zakresie kosztów gotowania – w porównaniu z indukcyjnymi i klasycznymi płytami.

Szklane „płyty gazowe” DYNACOOK zużywają śladowe ilości prądu (maks. 35 W). Możliwe jest również podłączenie zasilacza awaryjnego, dzięki któremu płyta pracuje niezależne od przerw w dostawie prądu nawet przez kilka dni!

     

Ekologiczne rozwiązania

Płyta DYNACOOK jest przyjazna dla środowiska. Wytwarza trzy razy mniej dwutlenku węgla niż standardowe płyty gazowe. Odpowiednio skomponowana mieszanka gazowo-powietrzna oraz spalanie gazu w wysokiej temperaturze chronią środowisko przed skażeniem i ograniczają emisję szkodliwych substancji do atmosfery do minimum.

Stawiamy na sprawdzone, praktyczne i designerskie rozwiązania

Brak otwartego płomienia – płyta gazowa z ukrytymi palnikami

Bezpieczeństwo gwarantuje sygnalizacja ewentualnego wypływu gazu, a pełną kontrolę nad procesem spalania daje opatentowany, mikroprocesorowy panel sterowania oraz sygnalizacja braku dopływu gazu. Płyty DYNACOOK posiadają kontrolę rodzicielską, czyli blokadę płyty przed jej przypadkowym uruchomieniem. Zapewnia bezpieczeństwo zarówno najmłodszym, jak i najstarszym członkom rodziny.

Płyta gazowa z ukrytymi palnikami w kuchni to oczywista zaleta w domu pełnym dzieci i pasji do wspólnego gotowania, a także ogromny plus przy gotowaniu w podróży – w mniejszej, ale otwartej przestrzeni kampera, przyczepy kampingowej czy jachtu.

Gotowanie według potrzeb – niezależnie od wnętrza

Kuchnia gazowa z płytą ceramiczną sprawdzi się w Twoim domu jeżeli nie lubisz przyrządzać potraw na indukcji, a cenisz czyste gotowanie i chcesz być bardziej eko.
Bez problemu dopasujesz odpowiedni model DYNACOOK do Twoich oczekiwań i do wnętrza Twojego domu. W zależności od kulinarnych potrzeb, możesz gotować na 2, 3, 4 lub 5 palnikach – a wszystkie modele łączy najwyższy komfort użytkowania.

DynaCook X4 60 Modern

 

DynaCook X3 AGD Classic

 

DynaCook X4 AGD Classic

 

DynaCook X5 AGD Classic

 

Nieograniczone możliwości gotowania w każdej podróży

Szklana płyta gazowa wizualnie przypomina kuchnię indukcyjną, dzięki czemu wpisuje się w elegancki styl każdego wnętrza.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sprawiliśmy, iż gazowe płyty ceramiczne DYNACOOK dostępne są w wersjach do kamperów i na jachty. Dostępne są trzy modele o kompaktowych gabarytach: płyty gazowa na 2 palniki, 3 lub płyty gazowe na 5 palników, które łączy minimalna 7-centymetrowa wysokość płyty.

Czyszczenie szklanej płyty gazowej DYNACOOK

Aby czyszczenie było proste i przyjemne, każdą naszą płytę wyposażyliśmy w specjalny skrobak do czyszczenia płyt ceramicznych. Zachęcamy do zapoznania się instrukcją „Czyszczenie i konserwacja”.

czyszczenie i konserwacja (pdf)

Serwis DYNACOOK

Statystyki dowodzą, że płyty DYNACOOK są wyjątkowo trwałe i mogą działać bezawaryjnie przez wiele lat. W razie jakichkolwiek problemów z płytą wystarczy skontaktować się z naszym serwisem.

instrukcja obsługi / gwarancja (pdf)