Płyty do kuchni
Stylowe i praktyczne


Gazowe płyty ceramiczne w technologii „gaz pod szkłem”. Nowoczesne rozwiązanie i ekologiczna alternatywa dla kuchenek indukcyjnych i elektrycznych.

Jeżeli chodzi o dom jesteśmy bezkompromisowi. Dlatego płyty DYNACOOK są alternatywą między płytą elektryczną a indukcyjną. To rozwiązanie, które potęguje zalety tradycyjnej kuchenki gazowej i przebija walory estetyczne płyt indukcyjnych. Pozwala Tobie na świadomy wybór tego, co korzystne dla racjonalnego domowego budżetu, dobre dla planety i wyjątkowe dla Ciebie i Twoich bliskich.

DynaCook X4 60 Modern

 

DynaCook X3 AGD Classic

 

DynaCook X4 AGD Classic

 

DynaCook X5 AGD Classic

 

Dobierz model do swoich potrzeb i wnętrza

DynaCook X4 60 Modern
4 pola grzejne
Szerokość płyty 59 cm

Nowość w ofercie! Nowy design, klasyczna szerokość płyty a na niej 4 wygodne pola grzewcze. Kuchenka, która doskonale wpasuje się w każdą kuchnię.

poznaj szczegóły

DynaCook X3 AGD Classic
3 pola grzejne
Szerokość płyty 59 cm

Optymalne wymiary płyty sprawdzą się nawet w niewielkich przestrzeniach, a sprytny rozkład stref grzewczych daje możliwość jednoczesnego i komfortowego gotowania w trzech naczyniach.

poznaj szczegóły

DynaCook X4 AGD Classic
Korzystne gotowanie
4 pola grzejne
Szerokość płyty 73 cm

Klasyka wśród płyt, która wychodzi poza standardowe rozwiązania. Płyta wyposażona jest w dodatkową strefę podgrzewania, która – nadprogramowo i darmowo – dostarcza wysokiej temperatury potrawom.

poznaj szczegóły

DynaCook X5 AGD Classic
Nieograniczone gotowanie
5 pól grzejnych
Szerokość płyty 83 cm

Propozycja na wielkie gotowanie. Maksymalne wykorzystanie energii z włączonych palników daje Ci absolutną kontrolę nad przygotowywanymi daniami.

poznaj szczegóły

DYNACOOK
Twój świadomy wybór najlepszych rozwiązań dla domu

Czystość w kuchni jest zawsze elegancka, a energooszczędność opłacalna

Dzięki technologii „gazu pod szkłem” eliminujesz nieestetyczne osmolenia na garnkach i cieszysz się czystą kuchenną przestrzenią – bez oleistych osadów na meblach. Palniki umieszczone pod powierzchnią płyty ceramicznej i spalanie gazu w wysokiej temperaturze pozwalają na jego efektywniejsze wykorzystanie i realną oszczędność.

Komfort i bezpieczeństwo gotowania. My wiemy z czym to się je

Płyty gazowe z palnikami grzewczymi umieszczonymi pod ceramiczną płytą to bezpieczeństwo – szczególnie dla dzieci, seniorów, czy zwierząt domowych. A dzięki temu, że każdy palnik ma swój panel sterowania, gotowanie dla wszystkich będzie intuicyjne, a Ty zapanujesz nawet nad największą rodzinną ucztą.

Porównanie modeli

DynaCook X3 AGD Classic DynaCook X4 60 Modern DynaCook X4 AGD Classic DynaCook X5 AGD Classic
Szerokość 590 mm 590 mm 730 mm 830 mm
Głębokość 520 mm 542 mm 520 mm 520 mm
Wysokość 70 mm 70 mm 70 mm 70 mm
Całkowita moc grzewcza w zależności od rodzaju gazu od 4,65 kW do 5,35 kW w zależności od rodzaju gazu od 6 kW do 7 kW w zależności od rodzaju gazu od 6,25 kW do 7,25 kW w zależności od rodzaju gazu od 7,1 kW do 8,2 kW
Liczba palników / pól grzejnych 3 4 4 5
Waga płyty 15.4 kg 17 kg 19.9 kg 22.6 kg
Maksymalny pobór prądu 21 W 22 W 28 W 35 W

Lubisz podróżować bez ograniczeń?
Odkrywaj świat i ciesz się wyjątkowym komfortem gotowania gdziekolwiek jesteś. Poznaj płyty stworzone do kamperów i jachtów.

sprawdź ofertę

} if ($slider == 1) { ?>