Płyta gazowa bez płomieni, czyli gaz pod szkłem

Płyta gazowa DynaCook to dokładnie przetestowana i poddana szeregom badań innowacyjna technologia, której efektem jest umieszczenie palników z gazem pod szkłem płyty. Efektem spalania gazu jest ciepło wytwarzane na powierzchni ukrytych palników gazowych, które przenika i oddziałuje bezpośrednio na dane naczynie, nie rozprzestrzeniając się przy tym na całe pomieszczenie. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii oraz spalanie gazu w wysokiej temperaturze zapewnia w pełni kontrolowane, efektywne działanie oraz maksymalną oszczędność energii a co za tym idzie, kosztów użytkowania – wybór płyty gazowej DynaCook zmniejsza zużycie gazu.

Najważniejszymi elementami jednak są oszczędność oraz ekologiczne działanie płyt DynaCook. Na oszczędność wpływa przede wszystkim możliwość wykorzystania energii cieplnej z dodatkowych pól grzewczych, czego efektem jest darmowe odzyskiwanie ciepła. Dzięki wykorzystaniu w pełnym stopniu procesu spalania gazu, płyty gazowe nie oddziałują w negatywny sposób na użytkowników oraz wydzielają znacznie mniej szkodliwego dla atmosfery dwutlenku węgla. Produkty DynaCook zużywają także o wiele mniej prądu w porównaniu do płyt indukcyjnych. Tutaj zużycie energii elektrycznej wynosi maksymalnie 35 W natomiast w przypadku indukcji może wynosić nawet 11000 W.

Każdy z palników płyty gazowej ma swoją indywidualną regulację mocy. Płyty DynaCook przy maksymalnym ustawieniu mocy podgrzewają potrawę aż 30 minut a następnie przechodzą w tryb pulsacyjny. Dodatkowo płyty gazowe cechuje uniwersalność w rodzaju gazu a użytkownicy nie muszą zaopatrywać się w garnki, patelnie czy inne naczynia ze specjalnie dostosowanym do płyty dnem.

Płyta gazowa bez płomieni to nie tylko łatwe, intuicyjne użytkowanie ale również proste czyszczenie, dzięki gładkiej, szklanej powierzchni i braku wystających elementów. Użytkownik otrzymuje nowoczesny, minimalistyczny produkt, który dopasuje się idealnie do każdej kuchni, niezależnie od wielkości i aranżacji.

Płyty gazowe DynaCook są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę i komfort użytkowania a także przykładają dużą wagę do estetyki wnętrza. Produkty DynaCook to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości oraz długotrwała, świadoma inwestycja w innowacyjną technologię, która w pełni zadowoli każdego użytkownika.